"Gmina Komorniki na fali" - program informacyjny gminy
Zapraszamy do obejrzenia trzeciego odcinka cyklu "Gmina Komorniki na fali".
O infrastrukturze sportowej, najważniejszych inwestycjach sportowych realizowanych w gminie Komorniki, rekreacji oraz stypendiach sportowych opowiadali: wójt gminy - Tomasz Stellmaszyk oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Marcin Kaczmarek.
Jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkanie, którego tematem będą usługi społeczne.
Zachęcamy do zadawania pytań w tej tematyce i przesyłania ich na adres e-mail: pytaniadogminy@komorniki.pl.

