Logo Gminy w Komornikach

Klub Miłośników Plewisk wznawia comiesięczne spotkania

W każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 19 w salce Biblioteki Publicznej w Plewiskach Klub Miłośników Plewisk wznawia comiesięczne spotkania . 
 Uczestniczyć w nich może każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania ani wieku.

Na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 3 września (godz. 19, salka Biblioteki Publicznej w Plewiskach), zaproszony został Dariusz Freudenreich, będący prawnukiem właściciela Plewisk z 1856 r. – Josepha Ignacego Freudenreicha.

Klub zachęca do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, zarówno by powspominać dawne czasy, jak i poznać historię Plewisk.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności