Logo Gminy w Komornikach

Wydobywanie piasku i żwiru na własne potrzeby

Chcąc wydobywać piasek na własne potrzeby należy taki zamiar zgłosić do odpowiedniego Okręgowego Urzędu Górniczego.

Najważniejsze informacje:

  1. Wydobycie może być prowadzone JEDYNIE przez osoby fizyczne, dla zaspokojenie potrzeb własnych;
  2. Nie można wydobyć więcej niż 10 m3 z nieruchomości;
  3. Zawiadomienie należy zgłosić co najmniej 7 dni PRZED rozpoczęciem prowadzenia prac wydobywczych.
     

Więcej informacji w plikach do pobrania (plakat i prezentacja).

Wzór zgłoszenia oraz zakres właściwości miejscowych poszczególnych OUG (OKRĘGOWY URZĄD GÓRNICZY) dostępne są na stronie PIG-PIB:
https://www.pgi.gov.pl/srodowiskowa/bloki-tematyczne/moek/edukacja.html 

 

Pliki do pobrania:

Plakat
Format: pdf, 3.18 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności