Logo Gminy w Komornikach

Lodowisko w Szreniawie


Ponownie uruchamiamy lodowisko w gminie Komorniki. Sezon rozpoczniemy wraz z początkiem grudnia, a  ostatnie ślizgi odbędą się 2 marca 2025. W tym roku lodowisko zlokalizowane będzie w Szreniawie na terenie kompleksu sportowego GOSiR przy ul. Poznańskiej 2.
Na terenie obiektu o wymiarach 15m x 20m użytkownicy będą mieli do dyspozycji wypożyczalnie łyżew, kasków oraz pingwinków dla dzieci. Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 16.30-20.30, a w weekendy w godz. 12.00-20.00

Od  stycznia  uruchomione zostaną  na lodowisku zajęcia nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach, które poprowadzą instruktorzy ze szkółki łyżwiarskiej IceRunners z Poznania. Kolejną atrakcją, jaką chcemy zaproponować będą imprezy Lododisco-muzyczne spotkania na lodzie.
Mieszkańcy będą mieli też możliwość wynajęcia lodowiska na spotkania rodzinne czy imprezy urodzinowe dla dzieci.

Urządzenie do utrzymania tafli lodu (Rolba) sfinansowane zostało w całości ze środków Budżetu Obywatelskiego na 2024r. 

Szczegółowe informacje, regulamin lodowiska oraz cennik dostępne będą na stronie www.gosirkomorniki.pl.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności