Logo Gminy w Komornikach

Szkolenie dla przedstawicieli NGO

Zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Metropolii Poznań do uczestnictwa w szkolenie on-line dla potencjalnych beneficjentów trwającego naboru do działania 6.18 Integracja i aktywizacja społeczna oraz wsparcie potencjału w ramach ZIT MOF Poznania (Program FEW 2021+).

Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2026 r. a jego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Wydarzenie związane jest z ogłoszonym naborem konkurencyjnym nr FEWP.06.18-IZ.00-001/26 skierowanym do NGO i dotyczącym budowania zdolności organizacji społeczeństwa obywatelskiego działających w Metropolii Poznań, w tym wzmocnienia ich potencjału. 

 

Szkolenie online odbędzie się w piątek 27 marca 2026 r. w godzinach 10.00–13.10 na platformie ZOOM.

 

Podczas szkolenia zostaną omówione m.in.:

  • dokumentacja konkursowa, w tym sposób i kryteria wyboru projektów,
  • wskaźniki stosowane w ramach naborów,
  • funkcjonalności Lokalnego Systemu Informatycznego,
  • najważniejsze obowiązki informacyjno-promocyjne beneficjentów.

 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy do 26 marca do godz. 9.00 wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie programu FEW: LINK

 

Szczegółowe informacje o zasadach i dokumentacji w ramach naboru do działania 6.18 dostępne są na stronie programu: LINK

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności