Szkolenie dla przedstawicieli NGO
Zachęcamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Metropolii Poznań do uczestnictwa w szkolenie on-line dla potencjalnych beneficjentów trwającego naboru do działania 6.18 Integracja i aktywizacja społeczna oraz wsparcie potencjału w ramach ZIT MOF Poznania (Program FEW 2021+).
Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2026 r. a jego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.
Wydarzenie związane jest z ogłoszonym naborem konkurencyjnym nr FEWP.06.18-IZ.00-001/26 skierowanym do NGO i dotyczącym budowania zdolności organizacji społeczeństwa obywatelskiego działających w Metropolii Poznań, w tym wzmocnienia ich potencjału.
Szkolenie online odbędzie się w piątek 27 marca 2026 r. w godzinach 10.00–13.10 na platformie ZOOM.
Podczas szkolenia zostaną omówione m.in.:
- dokumentacja konkursowa, w tym sposób i kryteria wyboru projektów,
- wskaźniki stosowane w ramach naborów,
- funkcjonalności Lokalnego Systemu Informatycznego,
- najważniejsze obowiązki informacyjno-promocyjne beneficjentów.
Aby wziąć udział w szkoleniu, należy do 26 marca do godz. 9.00 wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie programu FEW: LINK
Szczegółowe informacje o zasadach i dokumentacji w ramach naboru do działania 6.18 dostępne są na stronie programu: LINK
