Logo Gminy w Komornikach

Rekrutacja do klasy dwujęzycznej w szkole podstawowej nr 2 w Plewiskach

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach planuje się otwarcie klasy VII dwujęzycznej.

Będzie to oddział, w którym nauczanie będzie prowadzone w dwóch językach: polskim oraz języku niemieckim. Szczegóły i potrzebne dokumenty znajduja się na stronie:

https://sp2plewiska.edu.pl/index.php/klasa-dwujezyczna/

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności