Logo Gminy w Komornikach

Gminny Konkurs Pięknego Czytania klas II za nami

4 czerwca 2024r, w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania klas II. 
Zadaniem konkursowym było jak najpiękniejsze odczytanie na głos wylosowanego fragmentu prozy - zgodnie z wykazem książek załączonym do regulaminu. Uczestnicy konkursu z wielkim przejęciem czytali wybrane fragmenty lektur. Komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Trzeciak Zastępczyni Wójta Gminy Komorniki, Joanna Brychcy Dyrektorka Biblioteki Publicznej Gminy Komorniki oraz Wioletta Sandecka.

I miejsce w konkursie zdobył  Jan Przywara 
Miejsce II  Zuzanna Witczak
Miejsce III Maria Grześkowiak 
Wyróżnienie przyznano Poli Domaradzkiej. 

 Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci - atrakcyjne nagrody książkowe i gadżety gminne.
 Serdecznie gratulujemy!

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności